Překlady

Korektury

Zajišťujeme překlady z a do téměř jakéhokoliv jazyka v té nejlepší kvalitě. Překládáme různé druhy textů z celé škály oborů a průmyslových odvětví.

Máme stabilní team ověřených překladatelů, kteří s námi dlouhodobě spolupracují. Během 25 let existence společnosti Pygmalion se do naší databáze kvalifikovalo již přes 500 překladatelů, tlumočníků a korektorů v různých jazykových kombinacích a oborech.

Poptat cenovou nabídku

Co překládáme

Pro naše korporátní klienty vytváříme zdarma specializované glosáře, takzvané Termbáze, díky kterým zajišťujeme terminologickou přesnost přeložených textů a jejich absolutní konzistentnost v případě rozsáhlejších nebo dlouhodobých zakázek.

Novinkou jsou také digitálně ověřené soudní překlady, které vám nabízí řadu výhod. Překlady jsme schopni zajistit v expresním termínu; originál nemusíte doručit fyzicky, stačí ho zaslat e-mailem. Hotový překlad vám rovněž zašleme elektronicky. Se soudně ověřeným překladem můžete libovolně nakládat – můžete si ho uložit s platností 5 let, rozesílat ho k jakýmkoliv účelům, máte neomezený počet kopií zdarma.

Slavíme 25 let s Vámi

 


Expresní překlady

Přeložíme Vám jakýkoliv typ textu, a to ve velmi krátkém termínu. Dodáme Vám hotový, kompletní text bez stylistických a gramatických chyb a významového posunu. Překlad zajistíme i v expresním režimu!


Zkušení překladatelé

Zkušenost a spolehlivost našich odborníků ocenilo mnoho významných firem i jednotlivců. Neváhejte a přesvědčte se sami! Váš požadavek zpracujeme do 60 minut a pošleme Vám cenovou nabídku.

 

Nezávazná poptávka k nacenění dle počtu normostran

Cenová nabídka PPC
Odesláním formuláře udělujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

Ochrana proti spamu. Kolik je 2 * 159?

 

Za Váš překlad zodpovídá

Erika Redek

Erika Redek

koordinátor překladatelského centra.

Telefon: +420 777 193 366
E-mail:  preklady@pygmalion.cz

Kam dále?